ASYSTENTKA ONLINE

Witaj 🙂

Mam na imię Ania, Asystentka Online  - być może Twoja wirtualna asystentka 🙂

Posiadam wieloletnie doświadczenie  w prowadzeniu kilku aktywnych grup, fanpage'ów, blogów, a także w organizacji eventów, pisaniu postów na strony/blogi/portale społecznościowe, research, organizacja wydarzeń, sklepy internetowe, prace biurowe i wiele innych przydatnych umiejętności.

Moją pasją są strony internetowe - od rejestracji domeny poprzez zakup hostingu aż do utworzenia strony gotowej do pokazania klientom.
Żeby nie było niedomówień - szablonów na strony nie robię - jeszcze nie robię, ale jak to u mnie bywa, jest to pewnie kwestia czasu, bo lubię uczyć się nowych rzeczy i podejmować wyzwania 😉

Świetnie czuję się w mediach społecznościowych - Fanpage i grupy na portalach społecznościowych nie mają przede mną tajemnic, odnalezienie się na Instagramie także nie spędza mi snu z powiek.

Lubię planować i organizować, robię to świetnie i dobrze się w tym czuję.
Jestem zdyscyplinowana i poukładana, systematyczna i obowiązkowa.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i zadań nie do wykonania - trzeba tylko znaleźć odpowiednie rozwiązanie i dążyć do celu z jego wykonaniem, które musi zakończyć się sukcesem, bo innej opcji przecież nie ma 🙂

Praca online jest tym co wykonuję z wielką przyjemnością, ale i pełnym zaangażowaniem.
Nie boję się nowych zadań, wyzwań i obowiązków.

Posiadam bardzo dużą wiedzę i równie duże doświadczenie, którymi chętnie podzielę się z Tobą, abyś szybciej zrealizował/a swoje plany biznesowe.

Zapraszam do współpracy 🙂